Onko

tilaamisen arvoinen tää cast away and the island girls n: Michael Jackson? Onko se ihan oikea leffa? Koska luulin ettei MJ oo tehny leffoja.. Mutta siis kannattaako tilata??
2175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Se on leffa, kylläkin aika läppä sellainen :D Mutta jos Michaelin osuuden takia oot sitä ostamassa niin ei kannata. Michael teki siinä Cameo-roolin ja osuudet yhteensä oli jotakuinkin 2 minuuttia koko leffasta :D

The Making Of Miss Cast Away, josta näät Michaelin osuudet myöskin :)
http://uk.youtube.com/watch?v=eVaGHgS-vP8

Äänestä

on tossa leffassa HYVIN pieni. :(
Ostin sen ja jouduin toteamaan, että paskaa ajanhukkaa. Siis ei Michaelissa mtn vikaa ole, mutta toi elokuva on huonostyi tehty, juoni on idioottimainen ja vitsit on tylsiä...

Jos silti kiinnostaa se MJ pätkä (ja sen kuva on kannessa), niin osta vasta sillo ku joku myy parilla eurolla. (Seuraa huuto.nettiä, laitan ehkä iteki sen myyntiin sinne:P)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vastauksia?? kirjoitti:

tilaamisen arvoinen tää cast away and the island girls n: Michael Jackson? Onko se ihan oikea leffa? Koska luulin ettei MJ oo tehny leffoja.. Mutta siis kannattaako tilata??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu