Koska Cumbucon matka peruutettiin tilasimme Porto De Galinhasin loman. Hotelli Dorisol Ancorariin 2.2.09, onko muita lähtijöitä.
Olemme luontoihmisiä, etenkin linnut ja niiden kuvaus kiinnostaa. Jos samanhenkisiä lähdössä, voisimme retkeillä yhdessä.
Olemme luontoihmisiä, etenkin linnut ja niiden kuvaus kiinnostaa. Jos samanhenkisiä lähdössä, voisimme retkeillä yhdessä.
Vastaukset 5
Vanhimmat
ollaan myös lähdössä 2.2. ja samaan hotelliin. olimme viime vuonna samassa paikassa viikon ja suosittelemme, mukava paikka.
Mukavaa. Kiinnostaako omatoimiretket? Tai onko paikallisten järjestämiä retkiä tarjolla?
Onko taksi kallista?
Söittekö hotellin ravintolassa vai kylillä?
Sama aika ja sama hotelli.
Voipi olla että tipujen katselu jää rannalla tehtäväksi, varustuksena aurinkovarjo ja caipirinha-drinkki :-)
Mutta katsellaan, mukavaa loman odotusta.
Varmaan mukavaa nähtävää rannallakin.
Mutta jos jonnekin teette omatoimiretkiä, lähdemme mielellään mukaan. Minut tunnistaa siitä että on aina kamera ja kiikari kaulassa, uimarannallakin!
Täytyy tuo cairipinha testata.
Tuli mieleen että jokiristeily porukalla olisi kiinnostava. Ainakin kylän eteläpuolella näyttää olevan joki.