MIKÄ ON TÄMÄN HETKEN JÄRKEVIN

MISTÄ KANNATTAA NYT MAKSAA, TOISINSANOEN?
3624
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

emolevylle integroitu, ei tarvii ostaa erikseen, ei melua, kuluttaa vähän sähköä, ei tarvii kummemin pelata (säästöä siinäkin). Mutta itse ostan aina sen mikä on nopein alle 150 euron hintaluokassa, senttiäkään enempää en maksa vaikka 151 eurolla sais tuplasti nopeamman.

Äänestä

siitä mikä sulla on muu rauta.
pistä prossun ja emon tiedot niin voi vinkata.

Äänestä

Intelin X3100 ja X4500 on hyviä. Jos sitten tekee jotain saunakiuaskonetta niin Asukselta sitten joku passiivijäähy ATI tai 9600 pienimeluinen nVidia joka vetää tuularin sammuksiin kun ei pelaa tms. Näitä minä kattelisin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


NÄYTÖNOHJAIN? kirjoitti:

MISTÄ KANNATTAA NYT MAKSAA, TOISINSANOEN?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu