Heittäkääs jotain ominaisuuksia ärsyttävimmistä mesekumppaneistanne (myös ex-sellaiset käy :D)
1. Ne, jotka aina aloittaa keskustelun samalla tavalla tyyliin "Moi, mitäs sinne?". Vähän persoonallisuutta peliin, jookos?
2. Ei minkäänlaista huumorintajua, aina kun heittää jotain läpällä niin vastaukseksi tulee "Just" tai "?"
3. Hermoakin raastavammat hihittelijät, joka toinen lause "Hihihi", "Iihihii" tai muuta vastaavaa lapsellista kihitystä
4. Ei osaa puhua mistään muusta kuin tyttö/poikaystävästään ja miten ihkuraksupoksu tämä on. USKOTAAN!
5. Valivalivalivalivali-tyypit. Ihan kuin elämäntehtävänä olisi vain valittaa.
6. Ylenpaattinen hymiöiden kylväminen. Onhan ne tietysti kivoja, mutta rajansa kaikella jos jokaiseen lauseeseen saa vastaukseksi hymiön.
7. Tyypit, jotka aloittaa keskustelun/väittelyn ja kun väittely ei kuljekaan siihen suuntaan kuin itse haluaisi, niin herkkänahka loukkaantuu ja poistaa mesestä. Avoimuus, haloo?
8. Tyypit, jotka ei osaa puhua muusta kuin seksistä.
9. Naputtelee kerralla sadan eri tyypin kanssa, ja jokaista vastausta saa odottaa tunnin. Eihän tässä vielä mitään, mutta sitten jos TÄMÄN kysymykseen ei vastaa sekunnissa niin alkaa heti "Huuuhuuuuuuu"-huhuilu ja herätteiden kylväminen.
10. Ihqteinix-sanojen käyttäminen. Toisille sopii, toisille ei. Minulle EI!
Ärsyttävimmät mesekumppanit?
5
741
Vastaukset
- 1.Yrtsi
Olet kauhea valittaja ja turhautunut paskiainen joka ei tiedä mitä haluaa.
Ole yksinäs, suosittelen sitä sulle. - ssts
Tämmöiset: o, tä, täp, täh jostain vitun jopesta, eikä osata puhua muuta.
- vitun ärsyttäviä
jotka luettelee asiat numerojärjestyksessä..esim.1-10! vähän luovuutta peliin..raskalaiset viivat.
samate nää ärsyttäviä jokka eivät löydä kuin kymmenne ärsyttävää piirrettä ..ja mikä niistä o ärsyttävin..tosi ärsyttävää. - jep..
mustikset
rahanruinaajat
seksinvonkaajat - mesekumppanit
on sellaiset jotka hokee vaan heh heh heh ok ok niin...
Sitten sellaiset jotka kerää vaan hymiöitä ja haihtuvat sitten pieruna saharaan kun ovat tarpeeksi niitä saaneet.
Sekä sellaiset jotka jatkuvasti ovat muka poissa/varattu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta663362Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh433157Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1202610- 432538
- 311953
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271850- 481636
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä851465- 391320
- 821179