Pumpuli

sinun herkkää pintaa
piirrän
kohti kaulaa ja rintaa...
sinun jäntevää pintaa
kartta kohti napaa
grandi
mukavaa tapaa
pitkittää
kiusaamalla vähän
hmmm...herkku
eihän tämä jää tähän.
2139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Herkkää, kaunista ja kiusoittelevaa.. hieno..

Äänestä
  • sinulle
    olit taas silmänilo minulle
    no...tähän asti kun päästään
    taidan kiusaamiselta säästää...
    kiusaampas...en...kiusaampas...
    ja varmaan kiusaan.

    Hyvää yötä...tähän iltaan
    puhaltaa unihiekkaa
    joka kolkkaan ja siltaan
    savupiippuihinkin vähän
    uni tulee nyt joka silmään ja tähän.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


enkelin-tuli kirjoitti:

sinun herkkää pintaa
piirrän
kohti kaulaa ja rintaa...
sinun jäntevää pintaa
kartta kohti napaa
grandi
mukavaa tapaa
pitkittää
kiusaamalla vähän
hmmm...herkku
eihän tämä jää tähän.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu