poika ja tyttö

writing

Oli suht'kaunis päivä, ja olin saanut asiani omalta kannaltani järjestykseen. Olin rakastunut Hanna -nimiseen samanikäiseen kaunokaiseen, jonka kanssa sitten meni tämä poikuuskin. Hanna oli muutenkin ensimmäinen henkilö, jonka kanssa ylipäätänsä seurustelin. Olimme seurustellut about kuukauden, suudelleet ja vaikka mitä, mutta nyt kerron yhden tärkeimmistä osista, poikuuden menettämisen:

Olimme sopineet, että Hanna tulisi meille noin klo 16, ja minä tapani mukaan hieman raivailin huonetta, joka oli melko täynnä kaikenlaista tavaraa sunmuuta. Kun ovikello soi, menin tietenkin avaamaan, ja sieltähän Hanna tulikin. Hän oli aivan litimärkä, koska ulkona satoi aivan tolkuttomasti. Hanna oli unohtanut hanskansa kotiin, ja hänen kätensä olivat aivan jäässä. Otin Hannaa kädestä kiinni, ja sanoin, että voisimme mennä minun huoneeseeni. Huoneeni on melko pieni, jossa ei juurikaan tietokoneen tuolin lisäksi istumapaikkoja ole. Siksi menimme sänkyyni, josta sitten katselimme telkkaria. Olimme siinä sängyllä päät suunnilleen yhdessä, ja kädet myös.

Aikamme siinä televisiota tuijotellessamme, Laura sammutti sen, ja vippasi kaukosäätimen pois. Vedin verhot alas, pimentäen huonetta melkoisesti. Aloimme siinä rupattelemaan Lauran kanssa niitä, näitä, kunnes Hanna asettui varovaisen huterasti päälleni. Enää oli vain housut välissä. Minulla alkoi armoton stondis siinä vaiheessa, ja luulen, että Hanna huomasi sen. Kutittelin siinä Hannan selkää, kunnes Hanna alkoi huohottamaan kiihottavasti. Jatkoin kutittamista, samoin Hanna huohottamistaan. Lopulta lopetin kutittamisen, ja tähän Hanna sanoi: "älä nyt lopeta" Sanoin, että: "no jatketaan sitten.." Jatkoin siinä sitten kutittamista, kunnes huomasin jotain aivan uutta minulle.. Hanna pyöritteli ja keikutteli lantiotaan kivikovan mulkkuni päällä. "Huomaamattomasti" aina "korjasi asentoaan," keikauttaen lantiotaan tappini päällä. Hanna jatkoi keinumista ja pyörittelyä, kunnes hän tarrasi takaraivostani kiinni, ja painoi päänsä pääni viereen, tyynyyn. Muutaman sekunnin päästä Hanna nosti päänsä tyynystä, hengittäen todella kiivaasti. "Saiko hän siis orgasmin?," mietin, kunnes hän virkkasi: "eihän tolleen saa happea.."

Vastasin tähän: "no hhmmm... ei varmaankaan" ja katoin Hannaa hieman hymyilevin ilmein. Hetken kuluttua nauroimmekin ilmeisesti juuri tälle tapaukselle. Suutelimme kiivaita kielisuudelmia, ja kääntelehdimme ja vääntelehdimme sängylläni. Siinä oli ainakin 20min kestoinen hiljainen tauko, kunnes uskalsin kysyä: "saanks mä koskea suhun?"
Hanna tietenkin vastasi: "no kokoajanhan sä oot koskenu.." naureskelevin ilmein. Korjasin tähän vielä, että: "no siis, hieman tarkemmin..." Hanna myöntyi ja aloin varovasti työntää kättäni kohti hänen farkkuja. Sujautin käden hänen housuihin, ja tunsin aivan kuuman, märän ja sykkivän pillun. Annoin hengityksen rauhoittua, kunnes aloin hitaasti pyöritellä kättä Hannan housuissa. Hanna selvästi nautti tilanteesta. Hän päästeli huokailevia ääniä ja takertui selkääni tiukemmin. Hannan vittu oli todella märkä ja kysyinkin siinä hieman virne naamalla: "täällähän on kunnon vesipuisto" Hanna ei sanonut mitään tuohon, jatkoi vaan huohotusta.

Vähitellen pyöriteltyäni kättäni vitun päällä alushousujen läpi, siirsin litimärkiä alushousuja hieman sivummalle ja työnsin sormeni hieman varovaisen aloittelijamaisesti Hannan sisälle. Hetken kuluttua otin toisen sormen mukaan. Aloin hitaasti työstämään edes- takaisin liikettä, kunnes muistin kaikista nähdyistä pornofilmeistä, että klitorista on hyvä hieroa. Etsin klitoriksen, ja löysin sen yllättävän nopeasti, vaikka olin aivan todellinen aloittelija. En juurikaan tiennyt naisen anatomiasta yhtikäs mitään. Pyörittelin klitorista sormenpäillä, kunnes Hanna alkoi pitämään todella kovaa mekkalaa. Jatkoin ja jatkoin, kunnes Hanna kirkaisi. Hän oli saanut raivokkaan orgasmin. Erittäin kiivaasti hengitellessään, hän tiputtautui syliini aivan velttona. Olimme olleet aivan puhumatta kokoajan, ja päätin rikkoa puhumattomuuden: "no, tuntuko hyvältä?" Hanna hengitti hetken, kääntyi katsomaan minua silmiin, ja sanoi: "sä osaat hommas." Katsoin hieman ällistyneenä, koska se oli todellakin ensimmäinen kerta kun koskin naisen suloihin.

Kun Hannan hengitys oli kokonaan tasaantunut, hän laski kätensä housuilleni, ja totesi hieman naurahtaen: "no ei täälläkään olla vielä luovuttu leikistä." Hymyilin vain, kunnes Hanna avasi vetoketjuni. Siinä vaiheessa ajattelin, että se on menoa. Hanna kaivoi kivikovan vehkeeni esiin, ensin hieman tarkastellen sitä. Hannakin oli kokematon, ja se näkyi heti alussa, kun hän alkoi lypsämään mulkkuani, kuin mitäkin kuivalehmää. Oikein rajulla voimalla, kunnes hieman toppuuttelin. Pikku häslingin jälkeen Hannakin tajusi, ja vetkutti todella taidokkaasti. Kun olin siinä kosketellut Hannan intiimejä paikkoja, nähnyt hänen orgasminsa, ei minulta kauaa kestänyt, kunnes tulin. Sperma sykki raivokkaasti Hannan mustalle paidalle. Koko paita sotkeentui etupuolelta.

Siinä tilanteen rauhoituttua aloimme pyyhkiä Hannan paitaa märällä paperilla. No, eihän ne tahrat siitä mihinkään lähteneet, joten todettiin vain, että Hanna sujauttaisi paitansa pesukoneeseen huomaamattomasti kotonaan. Hanna lähti illalla, ja minä saatoin hänet kotiin. Olin jo kääntynyt kotiin päin, kunnes kuulin vielä Hannan huikkauksen: "otetaan joskus uusiksi!" Naurahdin vain, ja heilautin kättäni vastaukseksi, katsomatta edes Hannaan päin. Tässä oli eka kertani. Suruvalitteluni niille, joiden mielestä tarina oli huonosti toteutettu sanoiksi, mutta tosipohjaisia tarinoita on vaikea pukea sanoiksi.

6

6842

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hyvä tarina

      Kun on huomaavainen ja kohtelias niin naiset nauttivat enemmän. Turvallisuuden tunto rentouttaa

    • minä

      todella hyvin kirjoitettu! :)
      jatka vaan samaan malliin

    • huomio

      Kun olitte Hannan kanssa siinä huoneessa, niin mitä se Laura siellä teki ja minne se sitten meni? Tarkoitan vaan, että jälleen kerran: käyttäkää henkilöistä edes samaa nimeä koko tarinan ajan. Mikään ei vie stodista niinkuin äkillinen nimen vaihtuminen kesken kaiken. Jos tarina on tosi, niin siitä vaan oikeilla etunimillä. Ei tule häiritseviä virheitä eikä kukaan kuitenkaan voi sen perusteella tunnistaa henkilöitä.

    • Harmittelija

      harmi kun et ole kirjoittanut tätä tarinaa itse...olen nähnyt tämän vaikka miten monesti...HÄPEÄ!

    • Masentaja

      Enhän minä voi mitenkään asiasta mitään tietää, mutta eikös poikuus menetetä periaatteessa vasta sitten kun päästään hepin kanssa touhuamaan sinne vakoon???
      Ehkä sulla sitten on erilaiset käsitykset asiasta....

    • Hannu Lauri

      Mikä sen typyn nimi nyt sitten loppujen lopuksi olikaan? Vai tuliko sinne sun huoneeseesi Hannan lisäksi vielä Laurakin? Pikkuisen sekava tarina vaikka sisällöltään asiallinen. Toisaalta tuli tunne, että olet kopsannut tuon tekstin jostakin ja korjannut nimet huolimattomasti. Mikä lie totuus?
      Sanoit: "Aloimme siinä rupattelemaan Lauran kanssa niitä, näitä, kunnes Hanna asettui varovaisen huterasti päälleni."

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kumpi teki aloitteen?

      😃 häh
      Ikävä
      111
      4379
    2. Onko kaivattusi ulkoisesti

      paremman vai huonomman näköinen kuin exäsi? 🪤
      Ikävä
      79
      3553
    3. Oletko koskaan stalkannut kaivattuasi?

      Jos olet, miten olet stalkannut? Jäitkö kiinni? Onko hän stalkannut sinua? Jos on, miten suhtauduit?
      Ikävä
      84
      3415
    4. Just alkoi ottamaan päähän

      Miten voikin mennä näin, että koko päivän haluaa vain nähdä toisen ja lähelle. Sitten aivan salamana mieleen tulee kaikk
      Ikävä
      22
      3411
    5. Karhuryhmä

      Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?
      Jämsä
      27
      3306
    6. Mitä kaikkea sä

      Olisit valmis tekeen mun eteen vielä? Vai oletko mitään?
      Ikävä
      76
      2974
    7. Mitä sä pelkäät

      Ettei tää etene?
      Ikävä
      89
      2933
    8. Raisionkaaren koira hyökkäys

      Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim
      Raisio
      67
      2855
    9. "Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"

      Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m
      Maailman menoa
      45
      2810
    10. Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti

      Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.
      Ikävä
      85
      2589
    Aihe