Omituista käytöstä(kö)

Jos joku, sukupuolella ei väliä, vilkuilee sinua,
punastelee, välillä ei ole huomaavinaankaan. Mitä
KAIKKEA tämä voi tarkottaa?
4485
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kaverihan on niin humalassa, että
alkaa posket punottaa. Oisko
jo kolmas päivä putkeen?

Äänestä

no moi! mä näin sut eile kaupungissa =) haluisin
tutustua lähemmin jos se sulle käy?

Äänestä
  • Ei mee läpi!
    HYPPÄÄ PELLE JÄRVEEN!

    Äänestä

  • -QW- kirjoitti:

    Ei mee läpi!
    HYPPÄÄ PELLE JÄRVEEN!

    Semmoinen tyyppi on unohtanut ottaa lääkityksen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


-QW- kirjoitti:

Jos joku, sukupuolella ei väliä, vilkuilee sinua,
punastelee, välillä ei ole huomaavinaankaan. Mitä
KAIKKEA tämä voi tarkottaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu