Phu Quoc ja Kim Hoa Resort

Onko kokemuksia em resortin seaside bungaloweista?
2821
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Joo.olimme pari vuotta sitten samalla kivalla saarella ja myös kyseisessä hotellissa joka oli hyvä jA EDULLINEN.Ensin menimme laivalla/aluksella,olimme viikon,palasiimme Saigoniin hakemaan lisää vaatteitamme jotka oli säilytyksessä ja lensimme takaisin saarelle joka oli vaan 10e kalliimpi,suosittelen jos lähdette Saigonoista/ho tsi mihn citystä,,kysy lisää jos kiinn,,T:ILE

Äänestä
  • Mukava kuulla että piditte bungaloveista. Olen netistä lukenut että saarella ei juurikaan ole muuta tekemistä kuin rannalla lekottelu, snorklailu ja mopolla ajelu. Menemme em. saarelle loman alussa viikoksi joten pelkkä oleilu ja hyvä ruoka riittää oikein hyvin seuraavat viikot sitten menevät enenmmän ja vähemmän kaupunkeja kierrellessä. Olemme varanneet lennot edes takaisin. Miten saitte aikanne kulumaan em paikassa? Onko resortista kävely matka "kaupunkiin"? Onko sinulla suosituksia hyvästä ja edullisesta hotellista HCMC:stä?

    Kiitos jo etukäteen!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


onko kokemuksia? kirjoitti:

Onko kokemuksia em resortin seaside bungaloweista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu