Polttareista muisto, joka annetaan häissä

brunni

Mitä mieltä olette ideasta, jossa polttareissa otettu kuva (kummastakin) hauskala tekstillä varustettuna toteutetaan magneetiksi ja annetaan hääparille häissä esim. lahjan yhteydessä..
Tuli mieleen ideasta, jossa magneetteja annetaan mm.. ystävänpäivälahjaksi..
http://salattu.huuto.net/fi/showitem.php3?itemid=95999834
Käy kurkkaamassa ja kerro ajatuksesi.. voisiko toimia...?

2

1420

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ...

      Mun mielestä hauska idea.. Magneetit vois laittaa sitten vaikka polttarikansioon. Voi pari sitten itse päättää haluavatko laittaa ne jääkaapin oveen vai säilyttävätkö kansiossa! Täytyy laittaa korvantaakse:) Itsekin polttareita suunnittelemassa..

    • Kati-08

      Olin mukana polttareissa Turussa jossa tehtiin morsiammelle hopeinen rannekoru. Jokainen osallistuja muovaili pienen riipuksen hopeasavesta ja lopuksi kaikki miniriipukset liitettiin ranneketjuun kiinni. Meillä oli kaikilla todella hauskaa ja syntyi uskomattoman hieno koru muistoksi kaikista kavereista.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olit niin lähellä

      Taas söpis olit siinä ihan käden etäisyydellä❤️ Jos sinä ja minä olisimme olleet kahden, olisin hypännyt sun kaulaan. Sa
      Ikävä
      91
      4788
    2. Kun me näemme taas

      Siihen on viikkoja, korkeintaan kuukausia. Jännite välillemme vetää meidät ennemmin tai myöhemmin toistemme läheisyyteen
      Ikävä
      31
      2691
    3. Mitä elukkaa kaivattusi

      muistuttaa? Vastaan ite myöhemmin. Miehelt.
      Ikävä
      34
      2266
    4. Haleja ja pusuja

      Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺
      Ikävä
      16
      1785
    5. Oletko mielikuvasi kaivatusta muuttunut

      Lähiaikoina? Jos, mihin suuntaan? Miten ja miksi?
      Ikävä
      118
      1520
    6. Tänään oli

      Noiiiiin 🤏 vähällä ettei tapahtunut jotain mieletöntä. Valitettavasti olosuhteet esti. Odota hetki vielä 😘
      Ikävä
      35
      1103
    7. Onko mukava nähdä minua töissä?

      Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭
      Työpaikkaromanssit
      12
      1098
    8. Ukrainan häviö pitää tunnistaa ja tunnustaa

      Venäjä ei ole vain maa, jolla on suuri hyvin koulutettu ja varusteltu armeija, joka on osoittanut tehokkuutensa Ukraina
      Maailman menoa
      202
      1019
    9. Hukkuu hukkuu

      Mitä houdiineja nämä kun ajaa veteen
      Laitila
      72
      939
    10. Kalevantien rivarin tulipalo

      Onko tuli hypännyt katolle autopalosta ? Onko tuossa seinässä auton lämmityspistokkeen paikka? Ikävä tapaus .
      Suomussalmi
      23
      935
    Aihe