moro taas, huomasin et noi näppylät tos silmien ympäril on lisääntyneet ja toiseenkin silmään niitä on tullu. saman värisiä kuin ihokin eikä tunnu koiraa haittaavan mutta kävi mietityttämään et mistähän olisi kyse?
kiitoksia vastauksista
näppylöitä silmien ympärillä?
"kärsivällinen"
2
1134
Vastaukset
- muikif
..viedä koira eläinlääkäriin. :)
- kasper1
moi,omalle sakemannnilleni tuli myös ns.näärän näppyjä luomien reunaan,ensin pieniä [kasvaessaan häiritsivät,koirani alkoi tassullaan hieromaan.]riippuu hieman el.lääkäristä,leikkaako\polttaako ne pois,poltto luonnollisesti helpompi,ei tikkejä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614378KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1493165Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo482482Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?502407- 982065
- 241883
- 301616
- 231612
- 1541451
- 341253