Eli menkat pitäis alkaa huomenna, eilen tuli pientä ruskeaa vuotoa, siis todella vähäistä, no nyt on kaikki loppunut. Eli onko kellään tullut ns. kiinnitysvuoto menkkojen aikoihin?!? Voihan se olla, et menkat alkaa tässä kohta, aiemmin kerran ollut samantapaista, mut sillo vuotoa oli enemmän, sitte loppu ja päivän päästä alkoi menkat. Mutta ku sitä toivoo viimeseen asti:) olen kuitenkin asennoitunut siihen, että ens kuussa taas yritetään. Mutta onko muilla vastaavia kokemuksia ja olisi käynyt sitten mukavasti ja plussannut.
Jännää...
Wanessa
5245
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kerro miten kävi :)
menkat alkoi tänään, niinku arvelinkin. Onnex olin asennoitunut siihen, niin ei tullut niin kauheaa pettymystä. Ei muuta ku uutta yritystä peliin:) Oletko itse vauvakuumeinen, yritys meneillään?!
Meillä on myös yritystä takana ja loppuviikosta pääsen toivottavasti testailemaan:) Onnea uudelle yritykselle! Kyllä se palkinto kohta kolahtaa teidänkin kohdalle.
olette yrittäneet, esikoista vai?! Meillä pillerit jätettiin elokuussa pois, mutta varsinaista yritystä takana pari kk, ollut kaikkia esteitä kunnon yritykselle. Ilmottele kuin teille käy, toivotaan plussaa sulle loppuviikolle:)
Esikoinen nyt 1v 9kk ja pikkusiskon- tai veljen yritystä on nyt takana muutama kuukausi. Ilmoittelen miten loppuviikosta käy:)