9v likka oli 11v serkkunsa kanssa nutan discossa ja kun kyselin kuinka meni oli molemmilta vastaus "IHAN KIVAA MUTTA OLI TYHMÄÄ KUN OLI TANSSIKILPAILUT JA ME VAAN SEISTIIN KOKO AJAN"
Nauroin että eihän heidän ois ollut pakko olla siellä niin kauan;D
discossa
6
873
Vastaukset
- oox tyhmä?
Hah hah haa. Oli niiiin hauska juttu, että oli pakko kertoa kaikille kavereillekin.
Puuttuukohan sulta jotain? - tylsääkö?
Oletkohan ymmärtänyt tämän palstan oikein? Oli varmaan tarkoitus hakea hauskoja lasten sutkauksia, ei teidän erehdyksiänne ajan tai paikan suhteen.
- sääliäkö?
kyllä ymmärtänyt. Kauan sitten tämä palsta tarjosi kivoja juttuja. Vieläkin helmiä löytyy.
Jotenkin tämä on lipsahtanut "haluanääneni kuuluviin" äitien foorumiksi. Kukaan ei huvitu, ei naura, mitä mä sit keksisin-tyyliin.
Tiedät tai muistat Apu-lehden lasten suusta?
Aivan ihana palsta. Niin oli tämäkin vielä vuosi, pari sitten. Ei Tympääntyneiden teinien lausahduksista vaikuttuneiden äitien( onkohan isillä enemmän järkeä, kun nämä puuttuvat?) - tarvise/kannata lukea!
sääliäkö? kirjoitti:
kyllä ymmärtänyt. Kauan sitten tämä palsta tarjosi kivoja juttuja. Vieläkin helmiä löytyy.
Jotenkin tämä on lipsahtanut "haluanääneni kuuluviin" äitien foorumiksi. Kukaan ei huvitu, ei naura, mitä mä sit keksisin-tyyliin.
Tiedät tai muistat Apu-lehden lasten suusta?
Aivan ihana palsta. Niin oli tämäkin vielä vuosi, pari sitten. Ei Tympääntyneiden teinien lausahduksista vaikuttuneiden äitien( onkohan isillä enemmän järkeä, kun nämä puuttuvat?)Hänen juttunsa liihottavat aina jossain niin korkealla, ettei niitä normi-ihminen tajua.
- ???????????????????????????...
ainaski 20 siun kirjottamaas "teinien suusta" juttua, eikä yhessäkää niis ollu päätä eikä häntää.
- niin se on,,
Vitsien kertominen on taitolaji,niistä voi tulla hyvin pian "naurettavia" jos ei osaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.
Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk913829Sinä vain tulit elämääni
Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna921989Tiesitkö mies
Kuinka paljon mulla oli tunteita sua kohtaan? Jos et tiennyt,olisiko tietäminen vaikuttanut tapahtumiin? Ihmettelen kyll871803- 1441672
- 1621493
Mies, mitä minun pitäisi tehdä
Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur1021493Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?
Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.651478Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen
Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍1671432Jos siis saamme
Sen keskusteluyhteyden niin olisitko jo sinäkin rehellinen ❤️🙏 ne jää meidän välisiksi kaikki. Tarvitsemme toisiamme, j1001344- 861297