Kemijärvi

Mitä kuuluu Kemijärvelle ? Lukeeko kukaan sieltäpäin tätä palstaa ?
4555
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei sitten kukan näitä katsele, en edes minä tätä enempää

Äänestä
  • Juu juu Tiihoslaiset ne kaipailevat vielä keinoja joilla voisi tytöllisyyttä estää näillä kairoilla, saivat jo 6000 miestyövuotta estettyä Vuotoksen vuoksi!

    Äänestä

  • Nokankoputtaja kirjoitti:

    Juu juu Tiihoslaiset ne kaipailevat vielä keinoja joilla voisi tytöllisyyttä estää näillä kairoilla, saivat jo 6000 miestyövuotta estettyä Vuotoksen vuoksi!

    Ainahan siellä on syitä keksitty ettei varmasti tule uusia työpaikkoja. Esimerkiksi muutama talo tai pelto jää veden alle niinkuin siellä olisi niin ahtaasti asuttuja alueita. Tai muutama sääskilaji tuhoutuu.

    Äänestä

Kannattaa nyt satsata koulutukseen. Opetelkaa käyttämään nettia kunnolla, niin kyllä se siitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


entinen kirjoitti:

Mitä kuuluu Kemijärvelle ? Lukeeko kukaan sieltäpäin tätä palstaa ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu