Moikka kaikille!
Kesäkuun 15. olisi lähtö Agia napaan, hotelliin Limanaki. Onko kellään kokemuksia ko. hotellista ja jos, niin millaisia?
Meitä lähdössä 2 aikuista ja 8v. tyttö. Onko muita lähtijöitä kyseiselle ajalle?
Kuinka tuolla muuten tohon aikaan vuodesta, pitääkö pakata laukkuun pitkähihaista ja villasukat, eli onko illalla viileää, vai tarkeneeko ihan kesävarustuksella?
Kiitos asiallisista vastauksista!
Agia napa
Ria72
1
398
Vastaukset 1
- lahnaaa
Eli ei kokemuksia mutta itse kyselisin Hotelli Asterias Beachin kokemuksia? Ollaan tyytöystävän kanssa lähdössä sinne elokuussa ja olisi kiva tietää millainen hotelli kyseessä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo1641693Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1541300Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset219936- 71867
- 55766
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus63737- 46725
- 89691
Martina avaa suhdettaan
IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt198637- 52592