derbi on mulkku mopo

sitä pittee polkee aina n.34 tuntii et menee ees päälle hiukka homo on toi deerrrrbi
2302
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

aivan paska mopo

Äänestä

Sä vaan oot nii säälittävä jätkä että et jaksa polkasta sitä käyntii. Tai sitte yrität polkee jotai vaihdepoljinta. Sitte kun ne kivat 34 h on menny pyydät isän apuun ja se saa sen käyntiin sulle. Oikeesti osta elämä. Derbi lähtee käyntii helposti ekalla polkasulla jos vaan osaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


020202 kirjoitti:

sitä pittee polkee aina n.34 tuntii et menee ees päälle hiukka homo on toi deerrrrbi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu