Alahuuli väpättää

Nämä "huittislaiset" maajussit on kuin pikkulapsia kaupan kassalla kun eivät saa sitä vaatimaansa karkkipussia.

Alahuuli rupeaa vapisemaan ja sitten pääsee parku.

Suuri epäoikeudenmukaisuus on tapahtunut kun pikku söpöläinen ei aina saa mitä sormellaan osoittaa.
4487
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

vielä saamatta vaikka meillä tuo perunakellarinmäki on aika korkea.

Äänestä

se hullu mies huittisista varpaanväli 15 senttiä ja syö enempi kun tienaa

Äänestä

sutenööri on palannut langoille, eikös kauppa enää käy lihatiskillä kun pitää tänne tulla itkemään ääääääääää

Äänestä

maanantainsaldo yli 6000 lomautusta, mikä on loppuviikon ja -kuun saldo.

kenen puntti tutajaa ja huuli väpättää.,.,.,

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaupan kassalla kirjoitti:

Nämä "huittislaiset" maajussit on kuin pikkulapsia kaupan kassalla kun eivät saa sitä vaatimaansa karkkipussia.

Alahuuli rupeaa vapisemaan ja sitten pääsee parku.

Suuri epäoikeudenmukaisuus on tapahtunut kun pikku söpöläinen ei aina saa mitä sormellaan osoittaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu