Tyhmää!!!!

Mix RotK:ista on jätetty Saruman kohtaukset pois? Täytyy siin kai joku syy olla!
5331
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

No otappa selvää asiasta...

Äänestä
  • Kuuluu kirjoittaa "otapa".
    Kielenhuoltaja iski taas.

    Äänestä

  • Koivumäki kirjoitti:

    Kuuluu kirjoittaa "otapa".
    Kielenhuoltaja iski taas.

    No jos aijot jokaisen kirjoitusvirheitä ruveta korjailemaan,niin aika urakka on edessä!

    Äänestä

  • Drogo kirjoitti:

    No jos aijot jokaisen kirjoitusvirheitä ruveta korjailemaan,niin aika urakka on edessä!

    "Aiot". Ei "aijot".

    Äänestä

Ne leikattiin NL:n painostuksesta koska elokuvasta olisi tullut liian pitkä teatteri levitykseen... Eikä hänellä nyt mitään kovin kriittisiä kohtauksia siinä olisi ollutkaan, niin tai no... Eihän Tom Bombadil:iäkään ollut FoTR:issä... Vaikkahan niitä ei ikänä kuvattukkaan joten saattoi olla huono esimerkki, no jaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mixel kirjoitti:

Mix RotK:ista on jätetty Saruman kohtaukset pois? Täytyy siin kai joku syy olla!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu