Ballmer on suuri

Ballmer on isokokoinen jässikkä.
Wikipedian mukaan miehellä on mittaa 6 jalkaa 5 tuumaa. (yli 195 cm).
On varmasti hienoa olla äärimmäisen rikas ja fyysistikin iso.
3161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tarkoitetaan ihmistä joka on tehnyt jotain mullistavaa ja ihmiskunnalle tärkeää, siis toisinsanoen on sankari. Steve ei ole sitä missään määrin.

Isokokoinen hän kyllä on, se on myönnettävä. Ainakin melkoinen läski. Mutta ehkä hänestä voidaan tuon perusteellakin sanoa että "suuri". :D

Äänestä

aivot ovat samassa suhteessa kuin strutsillakin.

Äänestä

Aika ufo on jos on kuusi jalkaa ja viisi tuumainen lerppu eli 12,7 cm.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mies. kirjoitti:

Ballmer on isokokoinen jässikkä.
Wikipedian mukaan miehellä on mittaa 6 jalkaa 5 tuumaa. (yli 195 cm).
On varmasti hienoa olla äärimmäisen rikas ja fyysistikin iso.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu