juoksuttaa vettä yötäpäivää,ei ole missään töissä n.30v,poika.Se on jokapäiväistä.Muut eivät saa nukuttua lainkaan.Hän juoksuttaa minuutin kerrallaan,sulkee,ja sama jatkuu aamuun asti.Lyönkö jätkältä tajun kankaalle.
Saako
yläkerran asukas
5258
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
ilmoittaisin asiasta/ epäilystä isännöitsijälle tai kiinteistönhoitajalle. Vie siis asia eteenpäin ei se tälä palstalla parane.
jos tekee kahveeta ja istuu netissä nin ei voi mitään.suihkussa käynnit jatkuvasti sun tiskaaminen ja muu on väärin.Vessankin saa vetää aina kun käy.Josko sillä on pallo sekaisin joten silloin ei voi mitään valittaa,kun kaikki noiden masentuneiden puolella.:=((
Sitten kun vuokrasi tai vesimaksusi nousee...
olla kannabiksen kotikasvattajan uusi kastelu/ mullan lämmitysjärjestelmä. Ota yhtettä isännöitsijään.
..vessanpönttö, joka koko ajan yrittää pitää vesisäiliötä täynnä vuodosta huolimatta.