HYÖTYRUOTSI äänestys

Osallistu ja voita matka till STOCKHOLM

http://www.iltalehti.fi/etusivu/

:):):)
1117
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mulla ainakin mutta ei mitään hyötyä suomesta. Jos nyt ei ota lukuun että näillä palstoilla saa ainakin suomeksi kuulla kunniansa vaikka ei olisi mitään tehnyt. Ruotsalaiset sentään ovat maltillisia eivätkä ala vit.... muiden kanssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ILTALEHDESSÄ kirjoitti:

Osallistu ja voita matka till STOCKHOLM

http://www.iltalehti.fi/etusivu/

:):):)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu