muovilattia

Minä unohdin laittaa takan luukut kiinni ja siellä oli "paukkupuita" joista lensi kipinöitä muovimatolle :( lattia on suunnilleen beigen värinen. Millähän muulla kuin matolla peittää rumat ruskeat pilkut??? onko olemassa mitään sellasta esim. kynää, joka ei sit irtois pesussa?
2319
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

hitsaamalla tai itsekovettuvalla mattopastalla--löytyy upofloorinmatolle--nauha kaikille hitsattaville matoille--eli rtv .tms.ammattiliike

Äänestä
  • Kiitos vinkistä, tarttee käydä kysymässä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pilalla.... kirjoitti:

Minä unohdin laittaa takan luukut kiinni ja siellä oli "paukkupuita" joista lensi kipinöitä muovimatolle :( lattia on suunnilleen beigen värinen. Millähän muulla kuin matolla peittää rumat ruskeat pilkut??? onko olemassa mitään sellasta esim. kynää, joka ei sit irtois pesussa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu