XX Settembre

Olemme lähdössä Roomaan maaliskuun lopussa ja hotellimme on XX Settembre. Kuvien perusteella näyttäisi olevan ihan siisti ja sijainniltaan hyvä. Onko teillä kokemuksia hotellista?
1474
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Etkö lue sitä? Sekä www.booking.com ja www.hrs.de antaa hotellille alle 6 pistettä 10:stä. Hinta ja laatu ei taida kohdata toisiaan, vaikka kuvat näyttävät kelvollisille. Hyvänkin hotellin voi saada edullisemmin, eivätkä hotellin tähdet kerro kaikkea. Katso aina arvostelu!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JoLiRaMe kirjoitti:

Olemme lähdössä Roomaan maaliskuun lopussa ja hotellimme on XX Settembre. Kuvien perusteella näyttäisi olevan ihan siisti ja sijainniltaan hyvä. Onko teillä kokemuksia hotellista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu