Fiat alitehoisempi kuin Mitsu?

Onhan käsittääkseni 2000-sarjalainen heikompi tehoiltaankin kuin N-ryhmän menopelit, joten se nostaa paljon Kimin osakkeita! Paras 2000-luokan kuski, paras Fiat -kuski ja eka ralli!
2205
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kimi myös kova motocross radalla, saman tason lahjakkuus kuin Rossi ja Loeb.

Äänestä

Tossa toisessa viestiketjussa asiaa jo puitu, mutta ainoa asia mikä eroaa suuresti on vääntö: N-ryhmän autossa (turbo) enempi ja S2000 (vapaasti hengittävä) autossa vähempi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


EriLuokissa? kirjoitti:

Onhan käsittääkseni 2000-sarjalainen heikompi tehoiltaankin kuin N-ryhmän menopelit, joten se nostaa paljon Kimin osakkeita! Paras 2000-luokan kuski, paras Fiat -kuski ja eka ralli!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu