v8 vei nattaa 60 litraa saralla ja ny v8 kanja vie nattaa 47 litraa saralla, vaikkaten aksileita on enämpi ja kuarmaa saatanasti enimpi. Missä vika?
80 luvun
8
1930
Vastaukset
- ..................
korvien välissä vika,vitun idiootti.onko kyrpä keskellä otsaa......
- mittari..
näyttääpi mitä sun sattuu, nääs ja kuskit kautta isännät parempia valehtelemaan.
- raskoasentaja/kuski
80-luvulla pumppu teki saman verran painetta, kuin polkupyörän pumppu. Nykyisin polttoainesuihkulla voisi leikata teräslevyä. Ei tarvitse mättää mäntien päälle niin paljoa löpöä.
- rattari
oli kovempi vehje mitä enemmän tuli mustaa putkesta. ja musta savuhan tulee poltto-aineesta.
nytkyään tarkempi poltto ei mustaa
- On?
Natta?
- maaöljyorava
North American Free Trade Agreement
- dfsdfsdf
Jos et tiedä, niin et kuulu tälle foorumille. Tääl on nääs vaan ne tosirahtarit :D
- G-Suhari
Olet ehkä oppinut ammattisi?Ajo-tapasihan vaikuttaa kulutukseen.On aina vaikuttanut ja vaikuttaa nykyisinkin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot423483Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe142868- 282554
- 682173
- 182101
- 422037
- 561891
- 581686
KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!
Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola101528- 171405