aukeeko

ja jos aukee niin milloin.
5737
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Taisin jostain lukea että suuntautuu jatkossa syöttämään lapsiperheitä :( harmi sinänsä, paikassa oli mielestäni huvä palveu ja edullinen hinta laatuunsa nähden.. huoltsikoillakin saa syödä nauravia nakkeja, harmittaa kun ei pärjännyt.

Äänestä
  • Serrahan lopetti ja samassa paikassa aloittaa uusi yrittäjä uudella nimellä. Tarkempaa tietoa ei ole milloin.

    Äänestä

  • ***** kirjoitti:

    Serrahan lopetti ja samassa paikassa aloittaa uusi yrittäjä uudella nimellä. Tarkempaa tietoa ei ole milloin.

    ruokapaikka muutama vuosi sitten,saalaatti ja noutopöytä oli vailla vertaa. miksihän lähtivät sitä muuttamaan,ei oikein päivän paisteet ja muut nimikkeet pärjännyt. tivottavasti tulee taas noutopöytä herkkuineen.

    Äänestä

mutta tais olla niin että uudistettuna kun vaihtu omaistaja, oli joku aika sitten e-saimaassa juttua..en muista et vaihtuuko ravintolan nimikin mut aukeaa se keväällä..

Äänestä

kyllä..e-saimaassa oli joku aika sitten juttua siitä, omistaja ainakin vaihtunut ja ilmeisesti uudistuu koko paikka, nimestä en tiedä mutta aukeaa se..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


serra ravintola kirjoitti:

ja jos aukee niin milloin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu