Pro Street Keuliminen?

Tahtookeulii!

Eli miten keulitaan?

Oon kokeillu kaikkee muttei käy keulii vaa jotai 4-10 metrii >:( mistä johtuu? Auto Dodge Viper SRT10 JA Taso 3 auto. Oon kokeillu kaikkee mutta ei, ei tule mitään.

Ps. Tää on PS2 Versio!

9

1690

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • JEESpoxx

      Se on nyt vaan niin että kaikki takaveto autot keulii tossa prostreetissa mutta se riippuu itestäs kuinka pitkälle :) ite oon saanu viperinkin menee koko varttimailin

    • destroyer123

      Jotta saa pitkän keulimisen, pitää olla paljon tehoa ja oikein ajoitettu vaihto. Jos ei auta, sitten en minäkään tiedä.

    • most wanted

      osta takavetonen auto (65 gto on paras) ja 3 palikat, sit ku keulit vaihda aina vihreellä ja nossii 3 vaihteella

      • NOSSII ?

        Mitä mahtaa sana "nossii" tarkoittaa suomenkielessä? Kah kun en ymmärrä !


      • qlsjhfienfikanfid
        NOSSII ? kirjoitti:

        Mitä mahtaa sana "nossii" tarkoittaa suomenkielessä? Kah kun en ymmärrä !

        musta ainakin se tarkottaa nitroja


      • nmhgewa
        qlsjhfienfikanfid kirjoitti:

        musta ainakin se tarkottaa nitroja

        entä ps3? Must ei millään autolla pysty keulimaan. Lähteekö se vaan itestään keulimaan, jos on tarpeeks hyvää tehonen auto?


      • mgsfjsrtj
        nmhgewa kirjoitti:

        entä ps3? Must ei millään autolla pysty keulimaan. Lähteekö se vaan itestään keulimaan, jos on tarpeeks hyvää tehonen auto?

        kaikki osat kolmoselle niin ja takaveto-auto niin keulii. kun meet kisaan jossa keuliminen on, se multa aina kysyy:
        onko autossasi kaikki osat tasolla 3?
        onko takaveto?

        jos painat ei, niin et pääse kisapäivään. sit ostin autoon 3 tason kamat ja kone kysy kysymyksen, painoin joo ja sit keuli.

        mä vältän keulimisessa "ylimenoo" että aina kun keula nousee kuin nykäsystä äkisti ylöspäin, vaihdan vaihdetta jotta keula laskisi. kun 5 vaihteella keula ei enää nouse korkeelle, käytän nitrot ja menee taas lisää matkaa keula ylhäällä


    • toi NOS

      joo ihan tosta NOS:ista se on nitro merkki kylhän se nitrojakin tarkottaa mutta merkki se on oikeest ja se valmistaa autoihin nitroja.

    • sami9

      miten keulitaan kun en osaa yhtään?

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      62
      4479
    2. KALAJOEN UIMAVALVONTA

      https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar
      Kalajoki
      159
      3368
    3. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      58
      2687
    4. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      49
      2594
    5. Hukkuneet pojat kalajoella pakolaisia?

      Eivät osanneet suomea nimittäin.
      Maailman menoa
      135
      2537
    6. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      24
      1903
    7. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      24
      1731
    8. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      30
      1636
    9. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      174
      1600
    10. Metsästysmökki

      Metsästyskortti saapui. Lisäksi metsästysmökki varata!
      Kuhmo
      39
      1297
    Aihe