bungalow

Onko kenelläkään tuoretta tietoa karona resort & spa hotellin bungaloweista? ja olisiko kenelläkään niistä mahdollisesti kuvia?
3560
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

koskaan kuullut hakukone Googlesta???

Äänestä
  • Tuo oli aivan uutta tietoa!!! Kiitos!

    Äänestä

  • tsi wau kirjoitti:

    Tuo oli aivan uutta tietoa!!! Kiitos!

    Ei täällä "saa" kysyä mitä haluaa, koska asiallisia vastauksia tulee aina ja mainitaan googleta tms. Mutta vastauksena siis, että hyvä hotelli ja bungalowit ihan ok. Kuvia ei niistä ole pelkästään ja tänne en voi laittaa sähköpostiosoitetta. Tämä välttääkseni näitä asiallisia vastauksia kanssaihmisiltä ja häiriköitä.

    Mutta hyvän hotellin olet valinnut! Eikä siellä hotellissa yleensä ainakaan paljon olla ;-) Hyvää matkaa on se sitten milloin vain.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuvia kirjoitti:

Onko kenelläkään tuoretta tietoa karona resort & spa hotellin bungaloweista? ja olisiko kenelläkään niistä mahdollisesti kuvia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu