Varmistettu - Madonna kiertää ensikesänä

stickysweet

madonna.com ilmoitti eilen, että Madonna jatkaa kesällä Sticky & Sweet Tour -kiertuettaan. Kiertue käy paikoissa, johon Madonna ei viimevuonna kerennyt. Kiertue aikataulu julkaistaan tälläviikolla, ehkä jo huomenna, tai vasta sunnuntaina.... ei voi tietää.
Mutta odotan kyllä paljastusta kovasti ja varsinkin sitä, tuleeko M Suomeen! Varmaan tulee, jännittää....

4

273

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ....................

      Mulle aivan vitun sama tuleeko joku mato-anna suomeen.

      • bott

        musta se on hienoo et madonna tulee suomeen. ei ikinä täällä edes käynyt konsertoimassa. parhaiten myynyt naisartisti ja popin kuningatar.


      • --------------
        bott kirjoitti:

        musta se on hienoo et madonna tulee suomeen. ei ikinä täällä edes käynyt konsertoimassa. parhaiten myynyt naisartisti ja popin kuningatar.

        Kaupallinen menestys ei tarkoita sitä että se mulle subjektiivisena kokemuksena antaisi mitään. Siis musiikillisessa mielessä.


    • jeesus sentään..

      Mikä siinä tyypissä on niin ihmeellistä että pitää hehkuttaa?? Aivan järkky kuva on tuossa suomi24:sen etusivulla, ei muuten mutta ne kädet!!Vampyyrikö se nainen on,missä normaalit ns.lihakset on,pelkkää luuta ja roikkuvaa nahkaa...äyk:(

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      52
      1757
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      62
      1692
    3. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      10
      1248
    4. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      61
      1061
    5. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      1024
    6. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      775
    7. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      637
    8. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      86
      630
    9. Sotekeskus

      Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit
      Ähtäri
      32
      607
    10. Sinunkin pitää jättää

      Se kaivattusi rauhaan.
      Ikävä
      38
      566
    Aihe