Paljonko Seppä sai

Paljonko tyhmyys vai mikä maksoi Heinolalle?
6549
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

kelmien kerhokin..................

Äänestä

On vain ajan kysymys, milloin iltapäivälehdet paljastavat Sepälle maksetut kipurahat! Valitkaa lopullisen häpeän tai rehellisyyden välillä:

PALJONKO HEINOLA MAKSOI TYHMYYDESTÄÄN JA SORTOMIELIVALLASTAAN !?

Äänestä
  • Helsingin Sanomissa.

    Äänestä

  • julkaistiin kirjoitti:

    Helsingin Sanomissa.

    Heinola on hönölä ja Itä-Häme Heinolan lehti..

    Äänestä

  • Siksi kirjoitti:

    Heinola on hönölä ja Itä-Häme Heinolan lehti..

    paljonko rahaa meni, mutta todella turhaan meni.

    Äänestä

  • kukaan paljastaa kirjoitti:

    paljonko rahaa meni, mutta todella turhaan meni.

    oli Hesarissa. Samoin Hesarissa oli jokin aikaa sitten erään Heinolan poliitikon oikeudessa saama tuomio. Itä-Häme ei sellaisista kirjoittele.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


verovaroja? kirjoitti:

Paljonko tyhmyys vai mikä maksoi Heinolalle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu