Vauvan yritys

Hei kaikki kuumeilijat! Kysyisin sellasta, että kun sanotaan että tärppäämistä toivovan pitäisi harrastaa seksiä joka toinen päivä oviksen aikoihin... Niin onko sillä väliä harrastaako esim kp 12,14,16 tai 11,13,15,17???
1273
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei taida olla väliä, kunhan oviksen nurkilla harrastelee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lapsi mielessä kirjoitti:

Hei kaikki kuumeilijat! Kysyisin sellasta, että kun sanotaan että tärppäämistä toivovan pitäisi harrastaa seksiä joka toinen päivä oviksen aikoihin... Niin onko sillä väliä harrastaako esim kp 12,14,16 tai 11,13,15,17???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu