Need for speed underground?

Sanokaas mielipiteenne pelistä. Onko ihan turha kruisailupeli vai pitääkö siinä tehä muutaki kun vaan ajaa? Siis viritellä autoo ym?
1245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

no siis itse en ole pahemmin pelaillu mitään autopelejä mutta nytten päätin koittaa ja hankin ton NFS under. ja oon kyl yllättyny...loistavaa ajo viihdettä. Juu autonvirittely on tehty aika laajaksi j auton maustamiseen uppoutuu ihan hyvin aikaa...mutta on se hauskaa :).

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jees kirjoitti:

Sanokaas mielipiteenne pelistä. Onko ihan turha kruisailupeli vai pitääkö siinä tehä muutaki kun vaan ajaa? Siis viritellä autoo ym?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu