pyöräkellarissa ei ole tilaa. Jätän vaunut poikittain ala-aulaan.
HAHAHHAHHA:
TULKOON TULIPALO JA POLTTAKOON KAIKKI VANHAT SIAT JOTKA EI ANNA AUTOTALLEJA LASTENVAUNULLLE...HAHAHAHHAHHA
HAHAHHAHHA:
TULKOON TULIPALO JA POLTTAKOON KAIKKI VANHAT SIAT JOTKA EI ANNA AUTOTALLEJA LASTENVAUNULLLE...HAHAHAHHAHHA
Vastaukset 14
Vanhimmat
On mullekkin sattunut vahinko(mutta sattuuhan näitä vahinkoja herroillekkin)), minäkin jätän vaunut aina rappukäytävään, eipä ole kukaan valittanut, siinä ovat saaneet olla aivan rauhassa, tarkoitan vaunut ;D
Sä kai luulet, ettet sinä tai lapsesi tukehdu niihin savukaasuihin.
Taidat olla nuori itsekäs yh äiti, joka ei ajattele mitään muuta kuin omaa ja lapsensa etua piittaamatta täysin muista ihmisistä.
ja naulaan vielä muiden ovet kiinni
HAHAHAHAHAHHAHAH
sellasia me YH-äidit
ollaan
HAHAHAHAHAHAHHAA
selvästi suomalainen henkilö, "eihän mulle mitään satu".
Juu, mää parkkeeraan autoni pelastustielle poikittain. Toiset pistää vaunut porraskäytävään ja vielä kivasti lukitsevat vaunut kaiteisiin, jotta vaunuja ei saa siirrettyä pois tieltä. Harmi kun en saa parkeerattua autoani siten pelastustielle, että sen hinaaminen tieltä olisi mahdotonta.
Niitä vaunujahan sä "tuuletat" myös korttelikapakan oven ulkopuolella.
mutta arvaatkos kuka joutuu maksumieheksi,jos tulee tulipalo tms? Mietippä sitä.Ja silloin ei puhuta mistään pienistä summista.HEHHEH ittelles.
desinfioinut lapsesi vaunut??
Syytä olisi!
Joku tuikkaa tuleen sun vaunus.Ei olis ensimmäinen kerta.
palaa siinä tulipalossa niiden sikojen kanssa.Nöff Nöff
HAHAHAAAAA!!!!
Naapurien koiratkin jäävät kakkosiksi ja eiväthän ne huuda keskellä yötä, mutta minunpa pikku riiviöni huutavat!
Kuraisilla lastenvaunuilla sitten pärvin pitkin käytäviä ja kolhin tarkoituksella seiniä.
Kumpa saisinkin oman autotallin vielä itselleni niin sinne rupeaisin keräämään lapsiltani jäänyttä homeista pissallehaisevaa roinaa.
..jos on lusikalla annettu, niin ei voi kauhalla ammentaa. Sääliksi käy sinun tyyppiset, mutta kun tuo säälikin on sairautta, niin otanpa vaan, ja heitän ne vaunut ulos,,,,,
jätä vaan vahinkovankkuris rappuun, siihen joku siivoton spurku setä saattaa kusta ja paskoa. sitten pääset kinuumaan uutta vankkuria ex siipaltas. ja kun se ei niitä kustanna niin voitkin mennä fattaan vinkumaan. rattosaa ajankulua ;D.