Unohtaa en

sua voi
mielessäni iloinen
naurusi soi

annoit mulle
ilon aikaa
sinussa on
jotain taikaa

kaipaan sua
vielä,sinä
kaukana sielä
1129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mitäs sanoisit, jos nappaisin sut pois sureksimasta?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


surullinen kala kirjoitti:

sua voi
mielessäni iloinen
naurusi soi

annoit mulle
ilon aikaa
sinussa on
jotain taikaa

kaipaan sua
vielä,sinä
kaukana sielä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu