onkohan laillista

Saako netissä julkaista kokonaisia dvd-elokuvia tai musiikkia. ;D

http://www.vuze.com/app
3325
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jos niihin on oikeudet niin kyllä.

Äänestä
  • YouTubeenkin sitten tungetaan musiikkivideoita konserttien myynnisedistämismielessä varmaan vai?

    Äänestä

seuraile tästä aiheesta netistä etkä lehdistä,et tietenkään saa mennä jakamaan jonkun toisen dvd etkä musa levyjä ja ihmetyttääkin mistä sinä olet oppinut mitenkä niitä jaetaan,kun tämmönen perusjuttukin on sinulle utopiaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jakaa neitssä elokuvia kirjoitti:

Saako netissä julkaista kokonaisia dvd-elokuvia tai musiikkia. ;D

http://www.vuze.com/app

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu