Muistaako kukaan mikä oli se Kreikan saari jpnka Jaakko Selin esitteli iltapäivälehdissä joskun ennen joulua?
Saari vaikutti idylliseltä ja muutenkin mielenkiintoiselta lomakohteelta, mutta en löydä kyseistä artikkelia mistään.
Saari vaikutti idylliseltä ja muutenkin mielenkiintoiselta lomakohteelta, mutta en löydä kyseistä artikkelia mistään.
Vastaukset 4
Vanhimmat
En muista nähneeni mitään juttua ennen joulua mutta tiedän Jaakon lomailleen monina vuosina Paxoksella, Korfun lähellä. Oiskohan ollut tuo?
Pargassa ainakin näimme vilauksen Selinistä. Pargasta täällä on puhuttu, että on suomalaisten julkkishomojen lomapaikka. Paxos on siinä lähellä. Ihan minimaalinen ja kuollut saari, jos sinne meinaa lomalle mennä.
on ihanana kaunis ja idyllinen lomapaikka,jossa on elokuussa liikaakin elämää. Mutta ei esim. touko-kesäkuussa, jolloin siellä olin.
jos tällä mlailla haluaa lajitella paikat, niin Parga ei ole niitä ensimmäisiä. Ja vaikka olisikin , so what!