Mikä mättää?

Mikähän vois olla vikana kun Golffi -90 ei lähde lämpösenä aina käymään? Tulpat ainakin vaihdettu ettei niis ainakaan vikaa. Kiitos jos auttaisitte hieman. :))
2239
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

voi olla että tulpan johdot vaatii uusintaa, vastus kasvaa kun lämpenee eikä virta kulje läpi, tietysti voi olla kaasarissa ongelmia(ellei ole ruisku)vaikea sanoa mutta itse lähtisin virtapuolelta etsimään vikaa, johdot, jakajan kansi, puolan johto, puola jne...

Äänestä

Mun golf teki samaa ja päävirtareleen vaihdolla saatiin kuntoon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Matias kirjoitti:

Mikähän vois olla vikana kun Golffi -90 ei lähde lämpösenä aina käymään? Tulpat ainakin vaihdettu ettei niis ainakaan vikaa. Kiitos jos auttaisitte hieman. :))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu