eläimistä ja

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/ulkomaat/uutinen.asp?id=1639803

Eu siis sallii tämän tapahtuvan.

Suomessa oli viime viikolla kohu yksittäisestä tilasta jolla eläinrääkkäystä, se oli yksittäinen tapaus ja tämä on sallittua ja hyväksyttyä eu.n puuttumatta asiaan.
2159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ei lakii näytä olevan ,vaikka köyhät kuolis nälkään ei tunnu ketään tukimiljonääriä liikuttavan tuet kumminkin kynitään,puuruttamatta ,.,.,

Äänestä

harvasen viikko tulee näitä "yksittäis tapauksia".

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eu.sta kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/ulkomaat/uutinen.asp?id=1639803

Eu siis sallii tämän tapahtuvan.

Suomessa oli viime viikolla kohu yksittäisestä tilasta jolla eläinrääkkäystä, se oli yksittäinen tapaus ja tämä on sallittua ja hyväksyttyä eu.n puuttumatta asiaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu