teiniraskaus

Teinini pelehtii,pelehtii ja pelehtii minkä kerkee, mutta ei vain tule raskaaksi
:(

Kertokaa pliis missä vika?
2234
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ootko ladannu teiniraskaus hakcin? Jos oot siinä siinä sängyssä pitäis olla valikko yritä lasta

Äänestä
  • mut sitä vaihtoehtoo ei oo, mutta vihoin viimein teini sai lapsen :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei onnaa :( kirjoitti:

Teinini pelehtii,pelehtii ja pelehtii minkä kerkee, mutta ei vain tule raskaaksi
:(

Kertokaa pliis missä vika?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu