Ananas Strong toimii!

Tyytyväinen

Olen käyttänyt nyt Anannas Strong-tabletteja noin kuukauden verran epäsäännöllisesti, mutta tuntuu jo kuinka vartaloni olisi kiinteytynyt. Ainakin nesteitä on lähtenyt ja lähtee - vessassa saa käydä usein ja myös vastaavasti janottaa. Onko muilla kokemuksia? Totta vai toiveajattelua?

10

6073

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • +++

      Itse olen syönyt jo yli kaksi viikkoa ja minulla ei toimi yhtään. Olen jättänyt sokerin ja kahvin myös pois ja paino pysyy vain samassa. Vessassa ei ole tarvinut laukata sen enempää kuin ennenkään. Tämä ei kohdallani toimi ollenkaan, olin täysin pettynyt koko tuotteeseen.

      • ???????

        No mitä hyötyä siintä on jos vaan nesteet poistuu eikä rasva pala.


      • Vehnä

        Eikö kahvi kiihdytä nesteiden liikkumista niin kuin ananaskin? Ehkä siksi et ole huomannut muutosta kun ananas on tavallaan vaan korvannut kahvin (on tosin varmaan terveellisempää).


    • kokeillut

      Ei toimi minulla. Minulla ei toimi mikään muu kuin vanha resepti: "Syö vähemmän, liiku enemmän" :-)

    • ananas

      Mä myös syöny pari vikkoa niitä ja olen huomannu niiden vaikutuksen.Liikunta vielä tehostaa vaikutusta.Mulla myös vähentää ruokahalua.

    • piippa

      Luontaistuotteet tehoavat hitaasti, joten parin viikon käyttö ei näy välttämättä vielä missään. Kärsivällisyys palkitaan!

      • kriz

        Ko tuotteen diureettinen vaikutus kyllä tuntuu heti. Tehokkaampi diureetti on kuitenkin kofeiini, joten kuppi kahvia ja kehosi poistaa enemmän nestettä. Tosin en tiedä mitä järkeä on kuivattaa kroppaa, jos siihen ei ole mitään lääketieteellistä syytä kuten korkea verenpaine etc...???

        Terveellä ihmisellä nestetasapaino toimii juomalla, mutta usein se on aika sotkussa, kun kahvia yms diureetteja kuluu päivittäin paljon. Kehon turvotus johtuu yleensä nestehukasta, jolloin keho panttaa nestettä... vrt krapula.


    • siru

      Ei toiminut kyseinen tuote minulla pätkän vertaa.

    • Lilie

      eilen ja tuloksia odottelen sit joskus...tykkään vetää kaikkia tollasia ihmepillereita XD

    • Valistaja

      äks dee :DDD ostin äsken ja vedin tabletin. EI TOIMI MISSÄÄN...


      ^^ Tältä tuntuu kun näitä teidän juttuja lueskelee. Voi hyvä luoja että ihmiset ovat tyhmiä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle

      Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle
      Joensuu
      17
      2303
    2. Oletko nainen alkanut kammoamaan minua

      Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom
      Ikävä
      67
      1539
    3. Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä

      Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise
      Maailman menoa
      103
      1469
    4. Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen

      Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A
      Kotimaiset julkkisjuorut
      6
      1382
    5. Toivoisitko Rakas vielä?

      Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.
      Ikävä
      68
      1305
    6. Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen

      Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell
      Kotimaiset julkkisjuorut
      79
      1210
    7. Keskustelua kasteesta

      You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti
      Kaste
      400
      1194
    8. Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?

      Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.
      Puolanka
      37
      1178
    9. Ihan pieni näkeminen vaan

      👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥
      Ikävä
      31
      1087
    10. En haluaisi kaiken kuihtuvan pois

      ilman, että olemme voineet jutella rauhassa kasvotusten... Mutta mistä ihmeestä löydän sinut?
      Ikävä
      52
      1056
    Aihe