horkka

Olin sairaalassa ja tulehdusarvo oli mennessä 396,yöllä sain horkkakohtauksen,en oikein sitä muistakaan.Sehän on ilmeisesti sydämelle aika kovaa.
2642
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Peruuntuiko leikkaus vai miten kävi?

Äänestä
  • Minulla ollut ns.horkkakohtaus useamman kerran,kun on leikattu.Ovat antaneet jonkun piikin ja olen ollut tehollakin.
    Muistaisin ,että on aika vakava juttu,siihen voi kuollakkin.Siksi pitäisi aina muistaa lääkärille mainitä tästä.
    Arvelivat että olisi perinnöllistä tai johtuisi nukutusaineesta.
    Äitini sai samanlaisia kohtauksia.
    Aika harvinaista kai kumminkin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hoidokki kirjoitti:

Olin sairaalassa ja tulehdusarvo oli mennessä 396,yöllä sain horkkakohtauksen,en oikein sitä muistakaan.Sehän on ilmeisesti sydämelle aika kovaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu