Uuteen gta:han

mitä toivoisitte uuteen gta:han
4281
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Toivoisin että siinä siinä olisi joku sellainen systeemi että kun löytää jonkun hidden packagen, ja kerää sen, siihen paikalle jäisi jonkinlainen merkki siitä että tästä kohtaa on kerätty hidden package. Sitä varten että kun sitten jossain vaiheessa haluaa löytää viimeisetkin paketit ja etsii netistä ohjeita ja karttoja missä ne ovat ne kaikki pakkaukset ja sitten käy tarkistamassa ne kaikki paikat, niin jos sattuu kuitenkin menemään harhaan jossain vaiheessa, ja etsii sitä pakettia väärästä paikasta, niin sitten luulee että sen paketin on kerännyt joskus aikaisemmin vaikka se todellisuudessa onkin keräämättä ja lymyää jossain. Sitten saa ihmetellä että tarkisti kaikki paikat mutta johonkin jäi puuttumaan pari pakettia. Sitten pitää tonkia uudelleen kaikki paikat.

Sama juttu Rampageiden kanssa, ja Unique jumpeissakin pitäisi olla joku merkki joka ilmestyisi näkyviin sitten kun hyppy on suoritettu, ettei tarvitsisis ihmetellä ja hypätä joka ikistä uudelleen jos yksi on suorittamatta. Ja liikkeisiinkin joku tieto että mitkä niistä on jo ryöstetty.

Äänestä

Laskuvarjo jolla voi hypätä lentokoneesta ja hekosta ja korkeista rakennuksista :) .

Ja kyky kiivetä tikapuita pitkin.

Äänestä

oisi muuten vähän coolia!!!!! ,sitten vielä parempi grafiikka ja tietenkin jokaisen rakennuksen sisälle pääsisi

Äänestä
  • käykää tiltin sivuilla keskustelemassa gta:sta siellä on laajemmat gta palstat
    http://www.tilt.tv

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


friikki kirjoitti:

mitä toivoisitte uuteen gta:han

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu