Ingles

Moi.

Menossa kyseiseen paikkaan huhtikuussa, hotelli oli saanut hyvät pisteet mutta esite kertoi melusta jne. Voiko joku kertoa paikasta omalla kokemuksella mitään? Olisin kiitollinen tiedoista.
4602
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kahdesta syystä.hotellin toisessa päässä on hard rock cafe,jonka meluisutta on ehkä hieman liioiteltu .toinen lienee yumbo-ostarin läheisyys josta voisi sanoa samat sanat.ja tietysti eräs inglesin vilkkaimmista risteyksistä hotellin kulmalla.kaiken kaikkiaan ihan hyvä paikka,allasbaarin tarjoilijatarta myöden.

Äänestä
  • Kiitoksia tiedoista, eiköhän viikko mene vaikka kuuluisikin jotain! Ja hard Rock Cafe kuulosti kiinnostavalle!

    Äänestä

  • Hotelli hyvä eikä ole paljoo melua.Saa nukuttua aivan hyvin.Hard Rock-cafe oli melkein joka ilta aivan tyhjä,ettei sieltä ainakaan melua tullut!

    Äänestä

Aivan loistava tuo Buenos Aires. Yöllä rauhallista saa nukkua, päivällä tekivät hissi remonttia josta tuli melua. Siivoojat kävi päivittäin ja muutenkin palvelu pelasi todella hyvin. Jumbosta ei meteli kantaudu hotelliin.
Varaan seuraavan matkan kyseiseen hotelliin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Buenos Aires kirjoitti:

Moi.

Menossa kyseiseen paikkaan huhtikuussa, hotelli oli saanut hyvät pisteet mutta esite kertoi melusta jne. Voiko joku kertoa paikasta omalla kokemuksella mitään? Olisin kiitollinen tiedoista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu