Uskaltaako matkustaa?

Uskaltaako tuonne matkustaa ollenkaan? Tuttuni palasi takaisin kranaatinsirpaleissa ja kolmen kuukauden ripulissa.
5776
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ja vielä kaiken lisäksi hotelleissa ei edes osattu SUOMEA ! Pöyristyttävää. Luulisi egyptin kaltaisen likaisen turistirysän osoittavan enemmän kunnioitusta matkailijoitaan kohtaan ja kansan oppivan meidän kieltä.

Äänestä

onko lääkkeesi loppuneet.

Äänestä
  • jo ainakin sata kertaa. Olet todellinen järjen jättiläinen!!!!!

    Äänestä

  • olen saanut lukea kirjoitti:

    jo ainakin sata kertaa. Olet todellinen järjen jättiläinen!!!!!

    nyt häpykarva uhoa täällä!

    Äänestä

  • olen saanut lukea kirjoitti:

    jo ainakin sata kertaa. Olet todellinen järjen jättiläinen!!!!!

    se sininen pilleri, se muuten voi viedä vatsan kuralle, no oletpahan poissa palstalta sen aikaa kun olet vessassa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


matkareiska kirjoitti:

Uskaltaako tuonne matkustaa ollenkaan? Tuttuni palasi takaisin kranaatinsirpaleissa ja kolmen kuukauden ripulissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu