dc++ 0.7091

elikkä saako siinä mitenkää näkymään jakajia erikseen? sanotaan vaikka että haen jotai ja jakajia on 50 mutta en saa niitä näkymään erikseen...näkyy vaan siinä listalla että titanic 50 käyttäjää. haluaisin sen näin:
-pekka
-jalmari
-jussi
-lissu
-pentti
jne... nyt se on vain näin:
-50 käyttäjää
1301
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Käyttäjät saa näkymään, napsautat hiiren kakkospainikkeella sitä mitä haet (titanic)ja siitä tulee valikko ja siirrät hiiren vaikka "hae tiedostolista" niin siitä näät ne jakajat !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


APUA! kirjoitti:

elikkä saako siinä mitenkää näkymään jakajia erikseen? sanotaan vaikka että haen jotai ja jakajia on 50 mutta en saa niitä näkymään erikseen...näkyy vaan siinä listalla että titanic 50 käyttäjää. haluaisin sen näin:
-pekka
-jalmari
-jussi
-lissu
-pentti
jne... nyt se on vain näin:
-50 käyttäjää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu