Anvia rahastaa ilmaisella kanavalla

http://www.pohjalainen.fi/Article.jsp?article=394785&Title=Anvia rahastaa ilmaisella kanavalla

jotain rajaa!
4432
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

En todellakaan aio tuota korttia ikinä hankkia,ihan sen takia kun v...tuttaa toi anvian toiminta.

Äänestä

Anvia taas kuusettaa köyhiä opiskelijoita:

Tuhti "superlaajakaista " on VAIN 3 kk. edullinen.
Sitten hinta lähes 2-kertaistuu.

Pintä teksiä ei näe kukaan.

Äänestä
  • Käynti optikolla riitää!

    Äänestä

Rele raksuttaa rahaa kassaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


VLP ahne kirjoitti:

http://www.pohjalainen.fi/Article.jsp?article=394785&Title=Anvia rahastaa ilmaisella kanavalla

jotain rajaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu