jätkät/miehet!

Mitä mieltä ootte jos tyttö treenaa/kuntoilee ja omaa sen takia "lihaksikkaan" (ei silti niin lihaksikkaan, että näkyis) aikas kiinteän vartalon? Vai tykkäättekö enemmän makkaroista tytöllä tai muuten hoikasta tytöstä?
Ja kysylen tosta ihan mielenkiinnosta=)
Kiitos jo etukäteen!
111268
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

on kiva katsella,eli tykkään.
Tosin tykkään myös niistä makkaroista ja hoikista tytöistä.
Kyllä se henkinen puoli on tärkeämpi kuin ulkonäkö.

Äänestä

on just hyvä!! ei mitään makkaroit tai luuviului. sopivan kiintee on paras.

Äänestä
  • Siis toistetaan sitä samaa. Eli ei liian lihava eikä laiha vaan semmonen mistä löytyy ees vähän mistä ottaa kiinni. Kompromissi sen olla pitää..

    Äänestä

Vastataan ny sitte vielä kymmenennen kerran kun ei viestit tuu perille.... Eli treenattu( vähän lihaksiakin) vartalo on ruma tytöillä... Makkaroistakaan en välitä. Kaikista paras on sellanen hoikka kiintee mallinvartalo

Äänestä
  • Mallinvartalossahan ei ole mitään!!! Se on liian täydellinen, kyllä kai jotai särmää pitäis olla??!! Sitä paitsi mallit on niin luuviuluja että...oksetus... Niinku monet miehet sanoo "naisessa pitää olla jotain josta ottaa kii". Ja ettei naisella lihaksia??? Sitte ei kyllä todellakaan jää muuta ku luuta ja nahka... No..oma makunsa kullakin...tännepäin ei sun kannata kyllä vilkasta!

    Äänestä

Kuule ei noilla sun esittämillä seikoilla oo yhtikäs mitään väliä sillä VITTU ON TÄRKEIN!

Äänestä
  • kylläpäs sulla on Jaska menny tärkeys järjestys päin vittui..

    Äänestä

Treenattu on hyvä, jos ei lihakset silleen kunnolla näy. Urheilijoilla pysyy paikatki tiukempana =)

Äänestä
  • tosi asia on että jos nuorena aloitat treenauksen raskasta liikuntaa. esin aerobic,punttis jne..
    pillu siinä löystyy. tytöillä jotka urheilee normaalisti on tiukempi.... jä tämä on tutkittu maailmanlaajuisesti!!!

    Äänestä

voit jättää sen läskin kaveris veks, jos tuut mun luona käymään

Äänestä

miksi helvetissä käy treenaamassa, jos ei halua mitään tuloksia?

Sopivasti treenatut tytöt on uuuuh

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-yx tyttö- kirjoitti:

Mitä mieltä ootte jos tyttö treenaa/kuntoilee ja omaa sen takia "lihaksikkaan" (ei silti niin lihaksikkaan, että näkyis) aikas kiinteän vartalon? Vai tykkäättekö enemmän makkaroista tytöllä tai muuten hoikasta tytöstä?
Ja kysylen tosta ihan mielenkiinnosta=)
Kiitos jo etukäteen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu