"Se oli teloitus!"

Villit huhut leviävät Humppilassa joten poliisin on kiireesti kerrottava kaikki faktat mitään salaamatta!
5616
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Eikös sulla itselläs naurata sun ajatusmaailmas???

Äänestä

ilman varoituslaukausta ?

Missä oli poliisikoira, joka olisi voinut purra asemiestä käteen ?

Toivottavasti poliisi tuomitaan maksamaan uhrin omaisille tuntuvat korvaukset.

Täysin mielenvikainen poliisi.

Äänestä
  • Toivottavasti joudut itse tilanteeseen. Kysele sitten koiria ja kissoja apuun.

    Äänestä

Rikollisten paapominen menee jo liian pitkälle.

Äänestä

virkatehtävä suoritettu

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Järkyttävää kirjoitti:

Villit huhut leviävät Humppilassa joten poliisin on kiireesti kerrottava kaikki faktat mitään salaamatta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu