Hjelp : o

Mulla on The Sims2 ja perhepakkaus kamasetti.. yritin tehdä simistäni vampyyria "boolProp testingCheatsEnable true" - Koodilla ja sitten painalla "Make vampire" Mutta mitään ei tapahdu.. voisko joku kertoa miten simistä saa vampyyrin : DD
1135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ongelman ratkaisu olikin edellisessä viestissä.. Eli YE'tä hankkimaan : D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mums. kirjoitti:

Mulla on The Sims2 ja perhepakkaus kamasetti.. yritin tehdä simistäni vampyyria "boolProp testingCheatsEnable true" - Koodilla ja sitten painalla "Make vampire" Mutta mitään ei tapahdu.. voisko joku kertoa miten simistä saa vampyyrin : DD

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu