Ei hän osaa vaatia

http://www.ksml.fi/uutiset/kotimaa/eteläpohjalaiset-viljelijät-vaativat-ministerin-eroa/354651
3230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

osaamisesta kiinni, osataan sitä vastapuolellakin. Kaikki juontaa -94 tapahtumiin, neuvottelijat kyllä tiesivät mihin nimensä laittoivat, elleivät olisi laittaneet sen olisi tehnyt joku muu, maataloudelle vielä tuhoisimmin seurauksin.

Äänestä
  • ette tukii tartte ei hyöryt muita kun maajusei ei veronmaksajilla ole velvollisuus tukee miljoona omistajia maailman tappiin ,elelkää omillanne niin muutkin tekee hävekkää toisten veroeuroilla on muutakin käyttööö ei ne meejusien ole,.,.

    Äänestä

  • johonkin muualle kirjoitti:

    ette tukii tartte ei hyöryt muita kun maajusei ei veronmaksajilla ole velvollisuus tukee miljoona omistajia maailman tappiin ,elelkää omillanne niin muutkin tekee hävekkää toisten veroeuroilla on muutakin käyttööö ei ne meejusien ole,.,.

    ne tuetun ruuan vaativat itselleen viideksi vuodeksi eteenpäin.
    Ja saivat!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tarpeeksi kirjoitti:

http://www.ksml.fi/uutiset/kotimaa/eteläpohjalaiset-viljelijät-vaativat-ministerin-eroa/354651

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu