Yön keikal!

Moi!

Oliks joku viime lauantaina Lalliksel Yön keikal Lalliksel? Mä olin ja oli just hubaa! Täytyy päästä uudemmankin kerran! Siel on seuraava disco 3.1., joten kaikki sinne sillo!!!
3146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mäki olin...tosi hyvä keikka...=)
lallikselle3.1

Äänestä

mä olin kanssa siellä lauantaina. oli megasuper hianoo... ;) 2.4. on docklans eli siis reivit siellä sinne Paaaaljoooon porukkaa!!! nii ja onhan niitä discoja jo enne.

Äänestä
  • Kiva ku kerroit et seuraavan kerran siel on Doklans esiintymäs... Sillo siel on varman kans PALJON PORUKKAA! Tietääks joku et käyks Lalliksen discos paljon porukkaa ja minkä ikäsii?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Miina kirjoitti:

Moi!

Oliks joku viime lauantaina Lalliksel Yön keikal Lalliksel? Mä olin ja oli just hubaa! Täytyy päästä uudemmankin kerran! Siel on seuraava disco 3.1., joten kaikki sinne sillo!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu